Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Адресна правова допомога в дії

Деталі
05Фахівці Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги кожного дня проводять низку різнопланових заходів для забезпечення доступу жителів міста до безоплатної правової допомоги. Проте, не кожен, хто дійсно потребує такої допомоги, у змозі самостійно до нього прийти з огляду на певні об’єктивні причини (переважно пов’язані з проблемами зі здоров’ям). Тому працівниками відділів здійснюють адресну допомогу.
Так, до Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася жителька м. Кропивницький, яка повідомила, що потребує безоплатної правової допомоги для вирішення питання щодо розірвання договору оренди землі. Жінка, у зв’язку з обмеженими фізичними можливостями, не мала змоги особисто прибути до центу з надання БВПД для вирішення проблемного питання.
 
Тому, 15 березня 2018 року, для надання адресної правової допомоги до клієнтки прибули начальник відділу правової інформації та консультацій Юлія Гула та головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Катерина Полоз.
У ході зустрічі Юлія Гула пояснила, що відповідно до ст. 31 Закону України «Про оренду землі», договір оренди землі припиняється в разі:
- закінчення строку, на який його було укладено;
- викупу земельної ділянки для суспільних потреб та примусового відчуження земельної ділянки з мотивів суспільної необхідності в порядку, встановленому законом;
- поєднання в одній особі власника земельної ділянки та орендаря;
- смерті фізичної особи-орендаря, засудження його до позбавлення волі та відмови осіб, зазначених у статті 7 цього Закону, від виконання укладеного договору оренди земельної ділянки;
- ліквідації юридичної особи-орендаря;
- відчуження права оренди земельної ділянки заставодержателем;
- набуття права власності на житловий будинок, будівлю або споруду, що розташовані на орендованій іншою особою земельній ділянці;
- припинення дії договору, укладеного в рамках державно-приватного партнерства (щодо договорів оренди землі, укладених у рамках такого партнерства).
Договір оренди землі припиняється також в інших випадках, передбачених законом.
Договір оренди землі може бути розірваний за згодою сторін. На вимогу однієї із сторін договір оренди може бути достроково розірваний за рішенням суду в порядку, встановленому законом.
Розірвання договору оренди землі в односторонньому порядку не допускається, якщо інше не передбачено законом або цим договором.
Також, фахівець допомогла скласти звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги.
До Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна звернутись за адресою: м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 64/53, тел. (095) 87-662-33, (0522) 32-08-24.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua