Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

У Кропивницькому відбудеться регіональна пресконференція з безоплатної правової допомоги за участі клієнтів

Деталі
FBzastavka18 вересня о 11:00 в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області відбудеться регіональна пресконференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості».

Детальніше...

«Не замовчуй насильство! Звернись за захистом»: правопросвітницькі заходи для кропивницької молоді

Деталі
01У молодіжному середовищі досить часто зустрічаються ситуації, коли основним способом вирішення тих чи інших спірних питань є не скільки вирішення проблеми, скільки доказ власної правоти будь-якими шляхами, зокрема, насильством. Як захистити себе від насильства? Де можна отримати правову допомогу? Які послуги надають центри безоплатної вторинної правової допомоги роз’яснювали кропивницьким студентам фахівці системи безоплатної правової допомоги та представники патрульної поліції.

Детальніше...

Щеплення дітей: за і проти

Деталі
01З настанням нового навчального року, актуальним стало питання вакцинації дітей для можливості відвідування навчальних закладів. У межах реалізації правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО!», фахівці Новгородківського бюро правової допомоги роз’яснюють: чи будуть дітей допускати до навчального процесу у школах та садочках.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості

Деталі

У Києві розпочалася перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка триватиме три дні – з 10 по 12 вересня 2019 року. Тема конференції – «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості». Серед учасників – провідні експерти з надання правової допомоги та представники систем БПД України, Канади, Грузії, Ізраїлю, Німеччини, Нідерландів, Шотландії та Латвії, а також представники громадських організацій, правозахисники та адвокати, міжнародні партнери.

Детальніше...

У Кропивницькому син, який регулярно знущався над матір’ю – отримав обмежувальний припис

Деталі
imagesАдвокатка системи безоплатної вторинної правової допомоги допомогла жінці захиститись від домашнього насильства. Кривдник отримав обмежувальний припис та змушений був покинути квартиру на найближчі шість місяців.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – серпень 2019 року

Деталі

Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД упродовж серпня 2019 року. Нормативна база для утворення Наглядової ради сформована. Запущено процес peer review в системі БПД. Понад 16,4 тис. ВПО звернулися за захистом своїх прав. Ці та інші новини, а також інформація з регіонів – у серпневому дайджесті.

Переглянути цей випуск, а також попередні випуски інформаційного дайджесту – у відкритому доступі до перегляду та завантаження на сайті Координаційного центру у розділі «Інформаційний дайджест».

Приємного читання!

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua