Кропивницьким військовослужбовцям роз’яснили їхні права та пільги, передбачені чинним законодавством

Деталі
01Статус військовослужбовця – це сукупність гарантованих Конституцією та законами України прав та свобод, також обов’язків та відповідальності, встановлених законами та іншими нормативно-правовими актами України. Частина 5 статті 17 Конституції України покладає на державу забезпечення соціального захисту громадян, які перебувають на службі у Збройних силах України та інших військових формуваннях, а також членів їхніх сімей. З метою інформування учасників АТО, ООС про механізми реалізації їх прав, фахівчині Регіонального та Кропивницького місцевого центрів з надання БВПД провели інформаційну годину для військовослужбовців Кіровоградського обласного військового комісаріату.

Детальніше...

Трудова дисципліна та відповідальність за її порушення: правова консультація

Деталі
01Одним з основних трудових обов'язків працівників є дотримання трудової дисципліни
Трудові правовідносини між сторонами виникають у результаті укладення трудового договору, встановлення умов праці на підприємствах, навчання й перекваліфікації за місцем праці. Також дані правовідносини пов'язані з наглядом і контролем за дотриманням трудового законодавства, вирішенням трудових спорів та працевлаштуванням громадян.

Детальніше...

Буклет про безоплатну правову допомогу перекладено 15 мовами

Деталі

Буклет «Безоплатна правова допомога: правова допомога, що гарантується державою» перекладено мовами 15 національних груп, представники яких найчастіше звертаються до системи надання БПД. Переклад здійснено за підтримки україно-канадського проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – вересень 2019 року

Деталі

Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
Переглянути випуск

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД упродовж вересня 2019 року. Відбулася перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги. Результати опитування клієнтів системи БПД, що було проведено Київським міжнародним інститутом соціології. Відбулася Київська практична програма посилення правової спроможності за участі п’яти національних команд. Система БПД створює партнерську «Мережу підтримки сім’ї». Які особливості надання правової допомоги на Сумщині. Ці та інші новини, а також інформація з регіонів – у вересневому дайджесті.

Переглянути цей випуск, а також попередні випуски інформаційного дайджесту – у відкритому доступі до перегляду та завантаження на сайті Координаційного центру у розділі «Інформаційний дайджест».

Приємного читання!

В Олександрії відбувся правовий флешмоб «Молодь проти насильства»

Деталі
01Насильство – це примусовий вплив на людину. В залежності від характеру насильницьких дій насильство поділяється на фізичне, психологічне (емоційне), сексуальне та економічне.
Захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням кожного. З метою привернення уваги молоді до цієї найбільш розповсюдженої форми порушення прав людини, фахівці Олександрійського місцевого центру з надання БВПД спільно з бібліотекарями Олександрійської центральної міської бібліотеки провели правовий флешмоб до Міжнародного дня ненасильства.

Детальніше...

В Олександрії учнів навчали як правильно розпізнати ознаки булінгу

Деталі
01Булінг завжди супроводжується агресивною поведінкою дітей один до одного. Метою такої поведінки є приниження та залякування, яке часто поєднується з фізичним насиллям. Як правило, у булінгу беруть участь три групи дітей: жертва, агресор і спостерігачі. Тому, необхідно вчасно виявити конфліктну ситуацію між дітьми, щоб попередити негативні наслідки.
Під час Всеукраїнського тижня протидії булінгу фахівці Олександрійського місцевого центру з надання БВПД роз’яснювали школярам поняття булінгу, як його розпізнати та не допустити.

Детальніше...

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua