Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Про право дитини вільно висловлювати власні погляди та думки дискутували у Світловодську

Деталі
01Про те, як забезпечити захист права дитини на вільне висловлювання власної думки та отримання інформації, роз’яснили школярам літнього табору відпочинку «Соняшник» під час презентації фільму «Голосуйте за мене, будь ласка!» кіноклубу «DOKUDAYS UA «New life» фахівчині Світловодського бюро правової допомоги та Світловодської централізованої міської бібліотечної системи.

Детальніше...

Шановні адвокати!

Деталі

Запрошуємо Вас взяти участь у V Всеукраїнському форумі «МЕДІАЦІЯ І ПРАВО», який відбудеться 21 червня 2019 року у м. Одесі.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – травень 2019 року

Деталі

Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Детальніше...

Фахівчині системи БПД провели «Урок справедливості-2» для кропивницьких школярів

Деталі
01Як вирішити суперечку? Чому виникають суперечки? Хто вирішує спори між дітьми та дорослими? На ці запитання шукали відповіді під час інтерактивної гри-дискусії учні пришкільних літніх таборів спільно з фахівцями системи БПД та бібліотекарями.

Детальніше...

В Олександрії учнів навчали безпеці самостійного перебування на вулиці

Деталі
01Значна кількість нещасних випадків та злочинів трапляється з дітьми, які перебувають на вулиці самі або граються без нагляду дорослих, у невідведених для цього місцях. Закинуті будівлі, чагарники, залізничні колії, водоймища – є потенційно небезпечними місцями для перебування дитини.
З метою підвищення рівня обізнаності про правила безпеки під час літніх канікул, фахівці Олександрійського місцевого центру з надання БВПД провели правопросвітницькі заходи для учнів 5-6 класів на базі Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи.

Детальніше...

Правова допомога: у Кропивницькому обговорили питання недопущення порушень права затриманих осіб на захист

Деталі
01Про шляхи реагування на виявленні порушення з боку правоохоронних органів при повідомленні регіонального центру про затримання осіб йшлося під час робочої зустрічі представників системи БПД, уповноважених Голови Національної поліції України з питань дотримання прав людини у поліцейській діяльності та слідчого управління ГУНП в Кіровоградській області.

Детальніше...

   

Важливо  

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf

   
 
 
 
1pracia
   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua