Про відновлення судового та виконавчого провадження внутрішньо переміщеним особам говорили у Кропивницькому

Деталі
12Який порядок відновлення втрачених документів; як відновити судове та виконавче провадження внутрішньо переміщеним особам; якими нормативно-правовими документами здійснюється правове регулювання відновлення судового та виконавчого провадження обговорили під час воркшопу представники центрів безоплатної вторинної правової допомоги спільно з фахівцями ГО «Десяте квітня».
Захід організований Координаційним центром з надання правової допомоги спільного з ГО «Десяте квітня», правовим клубом PRAVOKATOR. Дніпро в межах співпраці з УВКБ ООН.

Детальніше...

У Кропивницькому обговорили актуальні питання захисту виборчих прав громадян

Деталі
01Про типові порушення виборчих прав, механізми захисту, відповідальність за перешкоджання у волевиявленні та протиправні дії, які можуть мати місце під час виборів, йшлося під час тренінгу для адвокатів та фахівців центрів безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

«Новина» про 100 млн грн боргів перед адвокатами – фейк

Деталі

Поширена деякими ЗМІ інформація про нібито існуючу заборгованість перед адвокатами за надання безоплатної правової допомоги у сумі «майже 100 млн грн» не відповідає дійсності. З початку цього року, станом на 1 липня послуги адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, оплачені на суму 145,6 млн грн.

Детальніше...

Що робити, якщо ви випадково придбали зіпсований продукт?

Деталі
01Влітку, через спеку, небезпека придбання зіпсованих продуктів, які можуть призвести до отруєння, зростає в рази. Саме через це у спеку потрібно ретельніше стежити за своїми покупками і, в тому числі, дещо змінювати звички свого харчування, адже влітку більшість продуктів потрапляє в розряд швидкопсувних.
У межах реалізації правопросвітницької кампанії «Я МАЮ ПРАВО!», фахівці Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги роз’яснюють як діяти в разі покупки зіпсованих продуктів.

Детальніше...

Здобутки української системи БПД визнали ТОП-експерти світу

Деталі

Досягнення української системи безоплатної правової допомоги оцінили як чудові (remarkabke) на конференції Міжнародної групи з безоплатної правової допомоги (International Legal Aid Group (ILAG)) у столиці Канади Оттаві. Візит делегації Координаційного центру з надання правової допомоги відбувся за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Фахівці БПД з’ясовували, чи знають діти свої права

Деталі
02Повага до закону та правова культура починають формуватися в ранньому віці. Дітям необхідні права для життя, повноцінного фізичного та психологічного розвитку, формування особистості. Ще з дитинства необхідно виховувати в людині справжнього громадянина, який знає, поважає і виконує закони. Та чи обізнані діти про свої права? Саме з цим питанням і звернулися фахівці БПД безпосередньо до дітей.

Детальніше...

   

Важливо  

calclogodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf

 

   
 
 
 
1pracia
   

Законодавство України  

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua