Оперативна інформація  

logo op ukr


amzs


YMP fullsize distr


info


p1eremishcheni


site reg

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна тут  

opros

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокат з Кіровоградщини допоміг клієнтці змінити прізвище малолітній дитині

Деталі
05Адвокат системи безоплатної правової допомоги Олег Логвінов в судовому порядку допоміг змінити прізвище малолітній дитині, батьки якої позбавлені батьківських прав.
23 травня 2017 року, до Знам’янського бюро правової допомоги Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Ж. з проханням надати їй правову допомогу щодо зміни прізвища її малолітньої онуки, батьки якої позбавлені батьківських прав.
31 травня 2017 року дорученням № 345 Олександрійським місцевим центром з надання БВПД  було призначено адвоката Олега Логвінова.

Детальніше...

Адвокат з Кіровоградщини допоміг клієнтці відстояти право на спадщину

Деталі
04Адвокат системи безоплатної правової допомоги Михайло Волошин допоміг клієнтці підтвердити своє право на спадщину.
14 червня 2017 року, до Гайворонського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка С. з проханням надати їй правову допомогу щодо встановлення факту родинних відносин. У листопаді 2016 року громадянка С. втратила матір, а нотаріус, до якого вона звернулась, відмовив їй у вчиненні нотаріальних дій при оформленні спадщини.
Цього ж дня, для надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнці С., дорученням від 14 червня 2017 року № 213, Голованівським місцевим центром з надання БВПД призначено адвоката Михайла Волошина.

Детальніше...

Адвокат з Кіровоградщини допомогла клієнтці відшкодувати матеріальну шкоду за затоплення квартири

Деталі
27835646 1714597821940441 740673204 o 1Адвокат системи безоплатної правової допомоги Анастасія Шепеленко допомогла клієнтці стягнути відшкодування матеріальної шкоди, завданої внаслідок затоплення квартири.
28 жовтня 2016 року, до Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Р. за допомогою в складанні адміністративного позову та здійсненні представництва в суді з метою відшкодування матеріальної шкоди, завданої залиттям квартири сусідкою Б.
1 листопада 2016 року дорученням № 377 Кропивницьким місцевим центром з надання БВПД  було призначено адвоката  Анастасію Шепеленко.

Детальніше...

Адвокат з Кіровоградщини довів у суді факт народження дитини на тимчасово окупованій території

Деталі
01Адвокат системи безоплатної правової допомоги Олексій Новіков допоміг клієнту встановити факт народження дитини на тимчасово окупованій території.
18 жовтня 2017 року, до Зам’янського бюро правової допомоги Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Ф. з проханням надати їй правову допомогу щодо встановлення факту народження її дитини на тимчасово окупованій території Донецької області.
25 жовтня 2017 року дорученням № 777 Олександрійським місцевим центром з надання БВПД  було призначено адвоката Олексія Новікова.
Вивчивши матеріали справи, адвокат з'ясував, що клієнтка Ф. перебуває у законному шлюбі зі своїм чоловіком, від якого народила дитину на тимчасово окупованій території. Документом, який підтверджує факт народження дитини є медичне свідоцтво про народження, видане Шахтарською центральною районною лікарнею, яке не визначається Україною таким документом, на підставі якого проводиться державна реєстрація народження дитини.

Детальніше...

Фахівець Благовіщенського бюро правової допомоги допомогла клієнтці реалізувати своє право на отримання пенсії

Деталі
02Начальник Благовіщенського бюро правової допомоги Наталя Радоуцька надала правову допомогу клієнтці при оформленні на пенсію за вислугою років, підготувавши документи по справі щодо встановлення факту її родинних відносин.
9 серпня 2017 року, до Благовіщенського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка В. з проханням надати їй правову допомогу у справі щодо встановлення факту родинних відносин, необхідних для оформлення на пенсію.
Наступного дня, для надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнці В., наказом від 10 серпня 2017 року № 103-пб, Голованівським місцевим центром з надання БВПД було призначено начальника Благовіщенського бюро правової допомоги Наталю Радоуцьку.

Детальніше...

Фахівець Новоукраїнського бюро правової допомоги допомогла неповнолітній клієнтці реалізувати своє право на шлюб

Деталі
06Начальник Новоукраїнського бюро  правової допомоги Кристина Познаховська надала допомогу клієнтці у справі про отримання права на шлюб шляхом зниження шлюбного віку.
1 червня 2017 року, до Новоукраїнського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Т. з проханням надати правову допомогу у справі щодо зниження шлюбного віку та надання права на шлюб її неповнолітній підопічній.
Наступного дня, Голованівським місцевим центром з надання БВПД наказом від 2.06.2017 року № 59-пб, для надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнтці Т. було призначено начальника відділу Новоукраїнського бюро правової допомоги Кристину Познаховську.

Детальніше...

Адвокат з Кіровоградщини допоміг клієнту визнати втрату відповідачем права на житло

Деталі
01Адвокат системи безоплатної правової допомоги Сергій Швець допоміг клієнту позбавити права на житло родича, який був зареєстрований, але не проживав у квартирі клієнта, тому власник квартири не міг оформити державну субсидію.
4 квітня 2017 року, до Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин П. з проханням надати йому правову допомогу щодо  позбавлення права на житло громадянина Б., який зареєстрований, але не проживає в його власній квартирі.
11 квітня 2017 року дорученням № 175 Олександрійським місцевим центром з надання БВПД  було призначено адвоката Сергія Швеця.

Детальніше...

   
   

Важливо  

career


mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


fla2


infograf

   

Соціальна реклама  


   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2018 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua