Оперативна інформація  

logo op ukr


amzs


info


p1eremishcheni


site reg

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна тут  

opros

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Начальник Новоукраїнського бюро правової допомоги допомогла клієнтові встановити факт належності правовстановлюючих документів

Деталі
0113 березня 2017 року до Новоукраїнського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин З. з проханням надати правову допомогу у справі щодо встановлення факту належності правовстановлюючих документів.
Того ж дня, для надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнту З. Голованівським місцевим центром з надання БВПД було призначено начальника Новоукраїнського бюро правової допомоги Познаховську Кристину Юріївну.
Вивчивши матеріали справи, фахівець бюро з'ясувала, що у клієнта виникли складнощі з реалізацією права на прийняття спадщини від матері. Після смерті матері, клієнт З. звернувся в нотаріальну контору з заявою про прийняття спадщини, але йому було відмовлено, оскільки при підготовці документів виявилось, що у державному акті на право власності на землю, який виданий Новоукраїнською районною державною адміністрацією на ім'я матері, допущено помилку, а саме: зазначено її по-батькові " Ілларіонівна", хоча по всіх офіційних документах значиться як " Іларіоновна ".

Детальніше...

Адвокат довів невинуватість клієнта у скоєнні вбивства

Деталі
01Адвокат системи безоплатної правової допомоги Володимир Мусієнко допоміг клієнту, якому загрожувало покарання у виді довічного позбавлення волі, довести свою невинуватість у скоєнні розбійного нападу та умисного вбивства.
4 грудня 2016 року, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області дорученням №2448 було призначено адвоката Володимира Мусієнка, для здійснення захисту за призначенням громадянина Ч., який підозрювався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п. п 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України та ч. 4 ст. 187 КК України, тобто, умисного вбивства з корисних мотивів за попередньою змовою групою осіб та  розбійний напад, спрямований на заволодіння майном, вчинений організованою групою, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, за які підзахисному загрожувало покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Детальніше...

Представники системи БПД допомогли клієнтці усунути перешкоди у користуванні власним житлом

Деталі
01Адвокат системи безоплатної правової допомоги Ірина Бондаренко допомогла громадянці Р. у складенні позовної заяви щодо усунення перешкод в користуванні майном шляхом примусового виселення. В свою чергу, Денис Ніколаєнко, начальник Бобринецького бюро правової допомоги захистив інтереси клієнтки у суді.
9 березня 2017 року, до Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Р. з проханням надати правову допомогу щодо складання позовної заяви про усунення перешкод в користуванні майном та примусове виселення.
Цього ж дня, для надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнтці Голованівським місцевим центром з надання БВПД було призначено адвоката Ірину Бондаренко (доручення №104 від 09.03.2017 р.).

Детальніше...

Фахівець бюро правової допомоги довів у суді відсутність у свого клієнта кредитної заборгованості перед банком

Деталі
04Начальник Олександрівського бюро правової допомоги Олександр Чорний захистив інтереси клієнта від сплати заборгованості по банківському кредиту в зв’язку зі спливом строку позовної давності.
7 жовтня 2016 року до Олександрівського бюро правової допомоги звернувся громадянин П. з проханням надати йому правову допомогу у зв’язку з тим, що відносно нього ПАТ «Акцент-Банк» подав позов до суду про стягнення з нього кредитної заборгованості.
Представляти інтереси клієнта в суді по цивільній справі було доручено начальнику Олександрівського бюро правової допомоги Івану Чорному  (довіреність Олександрійського місцевого центру з надання БВПД № 57 від 21.10.2016 р.)

Детальніше...

Адвокат з Кіровоградщини допомогла клієнтці повернути депозит

Деталі
01Адвокат системи безоплатної правової допомоги довела в судовому порядку бездіяльність Фонду гарантування вкладів фізичних осіб при ліквідації ПАТ «Банк Михайлівський» та відстояла включення даних клієнтки про рахунок до списку рахунків, за якими вкладник має право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
         2 грудня 2016 року, до Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка В. з проханням допомогти у вирішенні питання щодо складення процесуальних документів для повернення вкладів по депозиту.
         8 грудня 2016 року дорученням № 435 Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було призначено адвоката Анастасію Шепеленко.

Детальніше...

Адвокат з Кіровоградщини допомогла клієнту зняти арешт з особистого майна

Деталі
02Адвокат системи безоплатної правової допомоги Тетяна Суліменко допомогла клієнту, який звернувся до Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги,  в судовому порядку оскаржити дії державного виконавця щодо зняття арешту, накладеного на належний йому житловий будинок.
7 липня 2016 року до Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин М. з проханням допомогти у складенні скарги на дії державного виконавця та здійсненні представництва його інтересів у суді з метою зняття арешту, накладеного на належний йому будинок.
12 липня 2016 року дорученням № 220 Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було призначено адвоката Тетяну Суліменко.

Детальніше...

Адвокат з Кіровоградщини допомогла клієнту відновити порушені права водія

Деталі
01Адвокат системи безоплатної вторинної правової допомоги відстояла в суді закриття провадження по справі у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення .
6 лютого 2017 року, до Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин М. з проханням надати правову допомогу та представляти його інтереси в суді по звинуваченню у скоєні ним  адміністративного правопорушення.
6 лютого 2017 року дорученням № 51 Голованівського місцевого центру з  надання безоплатної вторинної правової допомоги було призначено адвоката Олену Білоконь.
Вивчивши матеріали справи, Олена Білоконь з'ясувала, що 12 грудня 2016 року її клієнт знаходився у власному автомобілі припаркованому на узбіччі автодороги с. Рівне Новоукраїнського району, де до нього звернулися працівники поліції для перевірки документів, та запропонували пройти огляд на визначення стану алкогольного сп’яніння на місці, але при цьому не пропонували застосувати алкотестер чи пройти медичний огляд.  Свідків працівники поліції також не залучили та відносно громадянина М. склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 130 КУпАП. Всі матеріали справи працівники поліції направили до Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області, де було відкрито провадження по справі.

Детальніше...

   
   

Важливо  

career


mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


fla2


infograf

   

Соціальна реклама  


   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2017 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua