Оперативна інформація  

logo op ukr


YMP fullsize distr
 
 

info


p1eremishcheni


site reg

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Збірка «ПРОти НАСильства» стала доступною для людей з інвалідністю по зору

Деталі

За підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» озвучено друге, доповнене та оновлене, видання збірки «ПРОти НАСильства». Уперше збірку було видано у 2016 році. Озвучення збірки насамперед мало на меті зробити її доступною для людей з інвалідністю по зору.

«Ця унікальна збірка роздумів про людські права та гідність допоможе людям з інвалідністю по зору зрозуміти, що домашнє насильство не потрібно замовчувати чи вдавати, ніби нічого не відбувається. Збірка дасть сили та надії тому, хто їх втратив», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Збірка «ПРОти НАСильства» – літературний проект соціальної дії, спрямований на висвітлення та подолання проблеми домашнього насильства. Збірка містить 10 художніх оповідань сучасних українських письменників та письменниць про різні види домашнього насильства – сексуального, економічного, психологічного та фізичного.

Також у збірці є коментарі психологів, юридичні поради і зразки юридичних документів, що можуть бути корисними для людей, які зазнали насильства, та усім, хто є свідком домашнього насильства.

Збірка є частиною медійно-правозахисної ініціативи, що реалізується Громадським радіо за підтримки Уряду Канади в рамах проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

04.10.2018   PRO NAS (2)

Оновлену збірку озвучено у «Республіканському будинку звукозапису і друку» Українського товариства сліпих (УТОС) накладом 1100 аудіодисків.

Частина з них уже передана УТОС для розповсюдження надалі серед своїх обласних організацій та бібліотек, де її зможуть слухати люди з вадами зору. Інша частина за підтримки проекту буде розповсюджена до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги найближчим часом.

04.10.2018   PRO NAS (3)

Нагадаємо, що українці з інвалідністю по зору також мають змогу отримувати інформацію про систему безоплатної правової допомоги, викладену шрифтом Брайля. Тираж таких буклетів був надрукований завдяки підтримці українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» у співпраці з редакцією Українського товариства сліпих «Заклик» та розповсюджений до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Буклети, надруковані шрифтом Брайля, розповідають про види безоплатної правової допомоги і про те, де саме її можна отримати.

Читати та завантажити збірку можна тут: http://qala.org.ua/wp-content/uploads/2016/04/180524_1650_ProNas.pdf

Почути збірку та завантажити аудіофайли можна тут: http://qala.org.ua/uk/elektronna-biblioteka/audiomateriali/

   

Важливо  

logodagest


mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


 

infograf

   
 
   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2018 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua