Оперативна інформація  

logo op ukr


amzs


YMP fullsize distr


info


p1eremishcheni


site reg

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна тут  

opros

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Вітаємо з Днем адвокатури!

Деталі
01Команда системи безоплатної вторинної правової допомоги Кіровоградщини щиро вітає адвокатів з професійним святом – Днем адвокатури.
Бажаємо вам нових професійних звершень, відданості, натхнення та успіхів у нелегкій справі – справі захисту конституційних прав і свобод громадян, забезпечення кожної людини кваліфікованою правовою допомогою.
Від усієї душі бажаємо вам невичерпної енергії та оптимізму, міцного здоров'я, душевного тепла і родинного затишку.
Подякою Координаційного центру з надання правової допомоги нагороджено адвоката  Оксану Сьору, за якісне надання безоплатної правової допомоги, проявлену ініціативність в роботі, активну участь у розбудові системи безоплатної правової допомоги.
 
02
 
За добросовісну працю у наданні безоплатної вторинної правової допомоги, високий професіоналізм у захисті законних прав та інтересів громадян, директор Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області Леонід Кропліс оголосив подяку адвокатам, які співпрацюють з центрами: Богдану Тимченку, Сергію Шведову, Олександру Філоненку, та нагородив грамотами адвокатів: Ліану Левицьку, Володимира Курінного, Оксану Задорожнюк, Наталію Задорожню.
 
03
 
04
 
Також за активну участь у розбудові системи безоплатної вторинної правової допомоги, сумлінне ставлення до своїх службових обов’язків, проявлену ініціативність в роботі, очільник центру оголосив подяку Юлії Сосні, начальниці відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області.
   
   

Важливо  

career


mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


fla2


infograf


1pracia

   

Соціальна реклама  


   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2018 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua