Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

В Олександрії учнів навчали правилам безпечної поведінки з незнайомими людьми

Деталі
01Як поводитися під час зустрічі з незнайомцями? Де та з якими небезпечними ситуаціями може зіткнутися дитина під час літніх канікулПро які правила варто пам’ятати, щоб не стати жертвою викрадення та яка відповідальність за незаконне позбавлення волі або викрадення людини?
Ці та інші актуальні питання, обговорили з школярами та ліцеїстами 7-10 класів під час правових уроків фахівці Олександрійського місцевого центру з надання БВПД на базі Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи.
«Право на свободу та особисту недоторканність належить до основних прав кожної людини та захищається законом. Однією з найбільш серйозних небезпек, що може підстерігати підлітків – це зустріч із небезпечними незнайомцями: людьми, схильними до злочинних дій або викрадення. Тому варто знати та неухильно дотримуватися правил особистої безпеки для уникнення небезпечних ризиків та шкідливих наслідків», наголосила Анна Лунга-Лягушазаступниця начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Олександрійськогомісцевого центру з надання БВПД.
Фахівці місцевого центру детально роз’яснили підліткам алгоритм дій при зустрічі з підозрілою людиною на вулиці, який полягає в тому, що потрібно:
оцінити ситуацію (варто усвідомлювати, що людина на вулиці є незнайомою, тому ставитися до неї варто відповідно),
відійти на безпечну відстань та не давати можливості торкатися себе та свого одягу,
припинити спілкування (вміти відмовити незнайомцеві та запропонувати звернутися зі своїм питанням до дорослих),
піти в безпечне місце,
розповісти про випадок батькам та повідомити працівників поліції у разі необхідності.
 
02
 
Також школярам нагадали, що в разі порушення своїх прав можна звернутися до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.
До Олександрійського місцевого центру з надання БВПД можна звернутись за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева, 18, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua