Оперативна інформація  

logo op ukr


amzs


YMP fullsize distr


info


p1eremishcheni


site reg

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна тут  

opros

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

У Кропивницькому відбулась прес-конференція щодо захисту прав внутрішньо переміщених осіб

Деталі
01Вчора, 30 січня 2018 року, фахівчині Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь у презентації  ГО «Десяте квітня» проекту «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на півдні України та в місті Кропивницький».
У заході взяли участь – представники ГО «Десяте квітня» Ольга Ткаченко, Ельвіра Зейтуллаєва, Антон Антонов, Володимир Кудря; Валентина Кулачко, координатор Луганської та Донецької областей з питань ВПО при Кіровоградській ОДА; Богдан Стоян, заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості; фахівчині відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Олена Морозова та Катерина Полоз.
Під час прес-конференції ГО «Десяте квітня» розглядалися основні завдання та напрямки реалізації в м. Кропивницькому та Кіровоградській області проекту «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей громад на півдні України та в місті Кропивницький», який реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (UNHCR). 
Проект спрямований на покращення умов захисту внутрішньо переміщених осіб, забезпечення доступу ВПО до їх прав, безоплатної правової допомоги, соціальних та адміністративних послуг, включення ВПО до всіх державних програм захисту, забезпечення підтримки громад, спрямовану на мирне співіснування, інтеграцію ВПО.
Юрист ГО «Десяте квітня» Володимир Кудря виступив з пропозицією координування зусиль та спільної діяльності задля захисту прав і свобод людини та забезпечення ефективної реалізації права внутрішньо переміщених осіб на безоплатну правову допомогу.
«З метою підвищення якості надання безоплатної первинної правової допомоги внутрішньо переміщеним особам на 2018 рік планується провести пілотні тренінги для представників відділів представництва центру та бюро правової допомоги», – зазначив Володимир Кудря.
 
02
 
 
Олена Морозова, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги відзначила важливість реалізації такого проекту в нашій області і висловила свою підтримку та готовність до співпраці у питаннях реалізації та захисту прав внутрішньо переміщених осіб.
До Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  можна звернутись за адресою: м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 64/53, тел. (095)87-662-33, (0522) 32-08-24.
   
   

Важливо  

career


mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


fla2


infograf


1pracia

   

Соціальна реклама  


   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2018 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua