Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

У Кропивницькому дискутували зі студентами-правниками про важливість раннього доступу до правової допомоги

Деталі
01Про правові послуги, альтернативні сервіси, пілотні проекти та важливість раннього доступу до правової допомоги йшлося під час відкритого діалогу директора Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області зі студентами-правниками Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
Під час спілкування зі студентами юридичних факультетів директор Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області Леонід Кропліс розповів їм про правові послуги, які надають центри безоплатної вторинної правової допомоги Кіровоградщини.
Зокрема пояснив, що сьогодні завдяки системі безоплатної правової допомоги забезпечено ранній доступ до правової допомоги усіх затриманих. Адже, завдяки цілодобовому механізму інформування регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги до кожного затриманого адвокат прибуває протягом 2 годин. Це значно сприяло мінімізації порушенню прав затриманих з боку органів, які уповноважують здійснювати затримання. Також детально розповів про альтернативні сервіси, пілотні проекти та плани.
 
02
 
«Помилка багатьох громадян полягає в тому, що вони не звертаються вчасно до фахівців безоплатної вторинної правової допомоги. Через це втрачають багато часу. Під час правопросвітницьких заходів ми постійно наголошуємо про правові послуги, які надають центри. Зокрема, захист; представництво інтересів у цивільних та адміністративних справах; складення процесуальних документів; правова інформація, консультації та роз’яснення. Адвокат або фахівець центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги може забезпечити вчасний та якісний захист кожному клієнту коштом держави», - підкреслив Леонід Кропліс.
 
03
 
Адвокатка Оксана Сьора навела приклади з власної практики. На основі сюжетів з фільмів пояснила, як незнання своїх прав та невикористання можливості на доступ до правової допомоги, може призвести до отримання покарання за злочин, який не вчиняв. Адже дуже важливо, щоб адвокат якомога раніше вступив у справу. Також детально пояснила студентам, яка участь адвоката у доказуванні у кримінальному процесі.
 
04
 
Студенти виявили цікавість та активно задавали різні питання стосовно функціонування системи безоплатної правової допомоги та можливості проходження практики у центрах системи БПД.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua