Оперативна інформація  

logo op ukr


YMP fullsize distr
 
 

info


p1eremishcheni


site reg

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Понад 9 млн осіб переглянули телепрограму «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

Українці отримали можливість підвищити свою правову обізнаність з найбільш гострих проблем завдяки серії випусків програми «Я МАЮ ПРАВО!», яка щосуботи транслюється в ефірі «5 каналу» о 16 год 10 хв. Окрім того, програму транслюють 44 регіональні телеканали. А загальна кількість охоплення глядацької аудиторії у вересні становить більше 9 млн осіб.

Проект Міністерства юстиції України вже допомагає вирішити багато питань, а головне – громадяни знають, як діяти та куди звертатись у випадку правових потреб.

«Нам важливо на підставі реальних історій клієнтів системи БПД показати, якщо ви стикнулися з проблемами – це не привід опускати руки. У ситуаціях, в які потрапили герої цих сюжетів, може опинитися кожен українець. Тому не залишайтеся осторонь і вчасно звертайтеся за правовою допомогою», – наголосив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

У п’ятому випуску програми на тему «Виплата заборгованості заробітної плати», який підготовлений за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги, роз’яснюється порядок виплати заробітної плати та стягнення заборгованості із заробітної плати у судовому та позасудовому порядках.

Нагадаємо, що перші чотири випуски стали можливим завдяки підтримці проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який реалізується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги, та фінансується Урядом Канади.

Перший випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!». Тема: Аліменти

Другий випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!». Тема: Визнання батьківства

Третій випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!». Тема: Домашнє насильство

Четвертий випуск телепрограми «Я МАЮ ПРАВО!». Тема: Позбавлення батьківських прав

Переглянути попередні випуски програми та інформери можна тут:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLWwJzoiiHnWZJWHVxOb1gZc87NOeOovvF

   

Важливо  

logodagest


mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


 

infograf

   
 
   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2018 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua