Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

На Кіровоградщині Регіональний центр з надання БВПД та Федерація професійних спілок області підписали Меморандум про співпрацю

Деталі
01Вивчення та узагальнення випадків, що свідчать про наявність порушень прав і свобод громадян. Вироблення механізму перенаправлення осіб для забезпечення надання їм безоплатної вторинної правової допомоги. Розроблення та реалізацію спільних проектів та програм, спрямованих на посилення гарантій прав та свобод людини.
 
Про реалізацію цих та інших завдань йшлося під час підписання Меморандуму про співпрацю між Регіональним центром з надання БВПД у Кіровоградській області та Федерацією професійних спілок області, 20 серпня.
Документ підписали директор Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області Леонід Кропліс та Голова Федерації професійних спілок Кіровоградської області Максим Баланенко.
 
02
 
«Метою підписання Меморандуму є втілення ефективних напрямів співпраці. Зокрема, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань захисту трудових прав громадян, а також важливим є перенаправлення профспілками громадян, які потребують представництва інтересів у судах», – підкреслив Леонід Кропліс, директор центру.
 
03
 
Метою Меморандуму є консолідація зусиль сторін, спрямованих на недопущення порушень прав і свобод людини, зокрема, права на безоплатну правову допомогу.
Сторони планують об’єднати зусилля в напрямах організації та проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, у тому числі, у межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Обміну інформацією, необхідними документами та матеріалами. Здійснення моніторингу та вироблення механізму перенаправлення громадян до центрів безоплатної вторинної правової допомоги Кіровоградщини.
Також сторони досягли домовленостей про поширення правової інформації, зміст якої може становити суспільний інтерес, зокрема про право особи на захист.
У заході взяли участь представники обласних організацій Федерації професійних спілок Кіровоградської області.
Нагадуємо, що відповідний Меморандум про співпрацю  був підписаний 25 червня 2019 року між Координаційним центром з надання правової допомоги та Федерацією професійних спілок України.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua