Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Координаційний центр та Рада Європи співпрацюватимуть у протидії домашньому насильству

Деталі

Координаційний центр з надання правової допомоги співпрацюватиме з Радою Європи у межах проекту «Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок». Офіційне відкриття проекту відбулося 29 листопада.

«Щодня в усьому світі від рук близьких та родичів гине 137 жінок. Понад половину вбитих жінок стала жертвами членів своєї сім’ї чи партнерів. Ці шокуючі дані ООН, на жаль, торкаються й України. Наша спільна мета – зробити так, щоб жінки відчували себе захищеними, були впевнені, що отримають допомогу в разі порушення їхніх прав», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

Співпраця відбуватиметься за двома основними напрямами. Перший – це правопросвітництво. Для жінок, дітей, працівників освіти та медичних закладів тощо будуть проведені тематичні заходи, надруковані інформаційні матеріали.

30.11.2018    (1)

Проблема домашнього та ґендерно обумовленого насильства є досить гострою для нашого суспільства. Однак рівень обізнаності людей про свої права все ще залишається низьким.

Протягом цього року майже 800 осіб звернулося до системи БПД за консультаціями щодо правових інструментів протидії домашньому та ґендерно обумовленому насильству. Ще 206 осіб написали заяви на отримання безоплатної вторинної правової допомоги у зв’язку з домашнім насильством.

Інший важливий напрям співпраці – підвищення кваліфікації працівників системи з надання правової допомоги, а також адвокатів, які співпрацюють із системою БПД.

30.11.2018    (3)

Зокрема, проводитимуться тренінги з розвитку soft-skills, необхідних для роботи з цими категоріями населення. А також тренінги hard-skills, під час яких адвокати системи БПД покращуватимуть свої знання щодо практики застосування Стамбульської конвенції, рішень Європейського суду з прав людини та іншого зарубіжного досвіду у цій сфері.


Довідково. Стамбульська конвенція – міжнародна угода Ради Європи щодо насильства проти жінок та домашнього насильства, що стала відкрита для підписів 11 травня 2011 року у Стамбулі (Туреччина). Україна приєдналася до цієї угоди вже у листопаді того ж року. Хоча Конвенція ще й досі очікує ратифікації Верховною Радою, окремі її положення імплементуються новітнім національним законодавством, зокрема Законом «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 07 грудня 2017 року.

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua