Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівці системи безоплатної правової допомоги Кіровоградщини покращили навички проведення правопросвітницьких кампаній

Деталі
01Які нові підходи має система з надання безоплатної правової допомоги до проведення правопросвітницьких кампаній, а також співпраці зі stakeholders? Як місцевому центру та бюро правової допомоги комунікувати зі ЗМІ та шукати нових партнерів? Як спланувати та провести успішний та результативний правопросвітницький захід? Відповіді на ці запитання отримали фахівці місцевих центрів та бюро правової допомоги Кіровоградщини 21 листопада під час тренінгу «Зміна підходів у роботі місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги до питань правопросвітництва, комунікації та інтеграції».
Під час тренінгу учасники та учасниці аналізували чи впливає правопросвітницька робота місцевого центру на інші показники діяльності центру.
 
02
 
«Правопросвітництво можна розглядати як доступ громадян до якісної правової інформації, як засіб формування правової культури, що згодом дасть можливість запобігти виникненню конфліктів та захистити свої права. Для працівників місцевих центрів та бюро правової допомоги, кількість звернень громадян за роз’ясненням з тієї чи іншої галузі права стає свого роду індикатором. Реагуючи на запити, організовуючи якісні інформативні заходи можна донести необхідну інформацію саме в той момент, коли вона стане механізмом вирішення проблеми в досудовому порядку, захистить від ряду «ускладнень» проблеми», - наголосила Надія Федориненко, тренерка, фахівчиня Криничанського бюро правової допомоги.
 
03
 
Фахівці місцевих центрів ділилися досвідом, «прокачували» свої навички ведення переговорів з партнерськими організаціями. Аналізували основні інстументарії для залучення ЗМІ.
 
04
 
«У нашій роботі постійно з'являються нові виклики, нові комунікаційні завдання, поновлюються підходи до висвітлення діяльності системи. Тому ми повинні максимально використовувати інформаційні ресурси задля забезпечення рівного доступу громадян до правової інформації», – зазначила Ольга Салоїд, тренерка, комунікаторка Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області.
 
05
 
Тренерка Ліана Леонова, фахівчиня правового клубу PRAVOKATOR.Дніпро розповіла секрети генерування якісних ідей правопросвітницьких заходів, а також пояснила з яких складових створюється правопросвітницький кейс для проведення ефективної масштабної події, яка підвищить як рівень упізнаваності системи БПД для ще більш широкого кола громадян, так і правосвідомість та рівень правової культури громади в цілому.
 
06
 
Наприкінці тренінгу учасники та учасниці закріпили отримані знання на практиці. Розподілившись на 2 робочі групи, вони розробили власні кейси масштабних правопросвітницьких заходів на теми: «Булінг для дорослих» та «Реструктуризація боргу за кредитним договором для учасників АТО».
 
07
 
08
 
 
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua