Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокати Кіровоградщини аналізували етичні аспекти надання правової допомоги Pro Bono та навчались долати синдром професійного вигорання

Деталі
01Як підвищити свою стійкість до стресових ситуацій? Як побороти апатію і ефективно протистояти критичним ситуаціям? Як визначать індивідуальний рівень вигорання і кількісний показник стресу, що супроводжує вигорання? Які етичні аспекти надання адвокатом правової допомоги Pro Bono? На ці запитання шукали відповіді адвокати, які співпрацюють з центрами безоплатної вторинної правової допомоги Кіровоградщини, під час тренінгу «Етичні аспекти надання адвокатом правової допомоги Pro Bono. Профілактика та подолання синдрому професійного вигорання».
Під час тренінгу адвокати опановували антистресові техніки, зясовували причини, наслідки, шляхи профілактики та подолання синдрому професійного вигорання.
 
02
 
«Вигорання - це синдром, що виникає внаслідок хронічного стресу на робочому місці. Профілактика емоційного вигорання починається з уміння розпізнавати і розуміти суть проблеми, захищати свою нервову систему засобами психологічної саморегуляції», – роз’яснила тренерка, адвокатка Оксана Сьора.
Також учасники тренінгу розглянули порядок роботи адвоката в просторі Pro Bono. Зокрема, обговорили потреби системи з надання безоплатної правової допомоги в такій співпраці з адвокатами. Адже, якщо за правовою допомогою звернулася людина, яка не має права на БВПД, однак не в змозі звернутися до приватного адвоката, працівники системи мають допомогти такій людині отримати допомогу адвоката Pro Bono.
 
03
 
«Система з надання безоплатної правової допомоги разом з партнерами протягом останніх років робить все необхідне задля захисту прав громадян України. Але не завжди особи, що звертаються до центів мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Тому, центри БВПД залучають адвокатів до надання правової допомоги особам в порядку Pro Bono», – наголосив тренер, керівник правового клубу PRAVOKATOR. Дніпро Сергій Лисак.
Також Сергій Лисак підкреслив, що кожен адвокат, який надає чи бажає надавати правову допомогу на умовах Pro Bono, матиме такі можливості:
  • публічно заявити про свою готовність надавати правову допомогу на умовах ProBono та отримати відповідну відмітку «ProBono» в особистому профайлі в ЄРАУ, що буде свідчити про це;
  • поширити за допомогою ресурсів НААУ та простору ProBono інформацію про свої справи, за якими надається чи була надана правова допомога на умовах ProBono.
Під час тренінгу учасники працювали в групах, розглядали практичні кейси, виконували завдання.
Довідково.
Pro Bono (від з лат. pro bono publico, дослівно — для суспільного добра) — фраза, яка означає професійні послуги, що надаються добровільно і безоплатно, для користі громади, особливо для тих осіб, які не мають коштів для оплати цих послуг. Послуги Pro Bono, головним чином, надають юридичні фірми, а також маркетингові, консалтингові, технологічні фірми та ін. Правники в більшості штатів США серед етичних засад діяльності, встановлених своєю правничою асоціацією (англ. - American Bar Association), мають обов'язок щорічно відпрацювати щонайменше 50 годин послугами pro bono.
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області працює за адресою: вул. Дворцова, 32/29, м. Кропивницький, тел. (0522) 37-12-50, 32-07-97, 0991048038.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.
   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua