Оперативна інформація  

logo op ukr


amzs


YMP fullsize distr


info


p1eremishcheni


site reg

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна тут  

opros

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Адвокат з Кропивницького захистила права жінки з особливими потребами

Деталі
СуліменкоАдвокат системи безоплатної правової допомоги Тетяна Суліменко, допомогла 25-річній кропивничанці з тяжким діагнозом встановити в судовому порядку факт її народження.
6 лютого 2017 року, до Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка П. з проханням допомогти у вирішенні питання встановлення юридичного факту, а саме: підтвердження факту її народження.
10 лютого 2017 року дорученням № 66 Кіровоградським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги було призначено адвоката Тетяну Суліменко.
Адвокат, ознайомившись з матеріалами справи з’ясувала, що, відповідно до медичного свідоцтва про народження № 58, виданого 17.11.2016 року пологовим будинком № 2 ім. Св. Анни, 06.08.1991 року о 18 год. у  приміщенні зазначеного пологового будинку громадянка Л. народила дівчинку. Проте, протягом встановленого законодавством строку не звернулася до відповідного органу реєстрації актів цивільного стану та не зареєструвала факт народження доньки.
У листі-відповіді на адвокатський запит, який подала Тетяна Суліменко до Фортечного районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану у м. Кропивницький, зазначено інформацію про відсутність запису про народження громадянки П. 06.08.1991 року народження. Ознайомившись з листом комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кіровограда» № 2290 від 05.12.2016 року з’ясувалось, що громадянка П. перебувала під наглядом дільничної служби з моменту народження. За станом здоров’я громадянка П. перебувала під наглядом ЛОР-лікаря з діагнозом туговухість. Окрім того, згідно чинного законодавства потребувала оформлення соціальної допомоги, але її мати категорично відмовлялася від оформлення документів.
У зв’язку з тим, що мати знехтувала правом реєстрації дитини, вона не могла отримувати соціальну допомогу та пенсію по інвалідності.
У позовній заяві Тетяна Суліменко просить суд встановити факт народження її клієнтки 06.08.1991 року.
Адвокат також подала клопотання про звільнення від сплати судового збору за подання заяви про встановлення факту народження. Дане клопотання було задоволено в повному обсязі.
Доводи адвоката знайшли своє підтвердження, і 9 серпня 2017 року,  розглянувши справу № 404/2475/17 у відкритому судовому засіданні Кіровський районний суд м. Кропивницький задовольнив заяву Тетяни Суліменко в інтересах громадянки П. та встановив факт народження дитини, присвоївши їй прізвище, ім’я, стать, дату та місце народження.
За отриманням безоплатної правової допомоги мешканці  Кропивницького можуть звертатися д о Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою:
 м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученка (Дворцова), 64/53, тел. (095)87-662-33, (0522) 32-08-24.
Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної правової допомоги діє єдиний телефонний номер 0-800-213-103.
   
   

Важливо  

career


mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


fla2


infograf


1pracia

   

Соціальна реклама  


   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2018 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua