Оперативна інформація  

info


shesterni


p1eremishcheni


site reg

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Вересень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Привітання

Деталі
view 7295Команда системи безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області вітає з Днем народження головного бухгалтера Голованівського місцевого центру з надання БВПД Безверхнього Вадима Леонідовича! 
 
В святковий день
Прийміть вітання
Та найщиріші побажання:
Здоров’я, щастя та добра,
Наснаги, успіхів, тепла.
І повсякденно, повсякчас
Хай буде все у Вас гаразд!

Фахівці Голованівського місцевого центру з надання БВПД провели правоосвітній захід на Гайворонщині

Деталі
128 вересня 2016 року, з метою інформування молоді про відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод, представники Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організували захід для учнів старших класів  Таужненської ЗОШ Гайворонського району.
Лекцію на тему “Українській Громадській Групі сприяння виконанню Гельсінських угод — 40 років!” провели Олександр Лісовий, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги та Михайло Коломійчук, начальник відділу правової консультації та інформації. 
Михайло Коломійчук розповів слухачам про історію виникнення УГГ: у 1975 році уряди 3 держав Європи та Північної Америки, у тому числі й уряд СРСР, підписали Гельсінські угоди, що повинні були закріпити нові відносини у Європі та забезпечити виконання у кожній з них принципів демократії та прав людини. У листопаді 1976 року українські дисиденти-правозахисники об’єдналися в Українську групу сприяння виконанню Гельсінських угод в Україні. Саме вона стала найбільшою правозахисною організацією в республіці, а в 1988 році на її основі була утворена Українська Гельсінська спілка”.

Детальніше...

Виїзд за кордон неповнолітніх дітей: новели законодавства

Деталі
jff5f54До Кіровоградського місцевого центу з надання БВПД та бюро правової допомоги почастішали звернення громадян з питань порядку вивозу дітей за кордон.
Законом України від 21.01.19943857-XII «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України » врегульовано порядок здійснення права громадян України на виїзд з України і в’їзд в Україну, порядок оформлення документів для зарубіжних поїздок, визначено випадки тимчасового обмеження права громадян на виїзд і встановлено порядок розв’язання спорів у цій сфері.
Відповідно до ст. 2 Закону неповнолітні громадяни України виїжджають з України за наявності проїзного документа дитини, або якщо вони вписані в закордонний паспорт одного з батьків. При цьому у паспорти батьків з 5-ти річного віку дітей вклеюються фотокартки.
Якщо дитина має дійсний проїзний документ або вписана у паспорт одного з батьків, то ним користуються для перетину кордону до моменту закінчення терміну дії документу, але не пізніше 1 квітня 2018 р. Тобто з 2018 року закордонні паспорти для дітей стануть єдиним документом, дійсним для перетину ними кордону. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформляється дітям від народження, має термін дії 4 роки і в подальшому перевиготовляється.

Детальніше...

Як отримати субсидію орендарю квартири

Деталі
jhtyj8854У минулому році уряд шість разів переглядав порядок надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, кожен раз його спрощуючи. Але, незважаючи на це, у громадян досі виникає ряд питань, зокрема, як отримати субсидію орендарю квартири.
З цього питання фахівці Олександрійського місцевого центру надають наступні роз’яснення.
З 1 травня для того, щоб стати претендентом на отримання субсидій потрібно заповнити та надіслати до Управління праці та соціального захисту населення лише два документи - заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи. Це можуть зробити не тільки безпосередні власники житла, зареєстровані в ньому особи, а й орендарі, які оплачують комунальні послуги. Єдиною умовою, при якому субсидія не надається, є здійснення протягом року одноразової покупки на суму понад 50 тис. грн.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів №848 від 21 жовтня 1995 року, зокрема пунктом 6, передбачено, що субсидія в окремих випадках може призначатися особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає в житловому приміщенні (будинку) на підставі договору найму (оренди) житла.

Детальніше...

Директор Регіонального центру відвідав Знам’янське та Світловодське бюро правової допомоги

Деталі
IMG 20160923 13030323 вересня 2016 року з метою активізації надання безоплатної первинної правової допомоги, директор Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області Леонід Кропліс завітав до Знам’янського та Світловодського бюро правової допомоги.  
Метою візиту було ознайомлення з роботою новостворених бюро та станом матеріально-технічного забезпечення відповідних приміщень.
Під час відвідування Знам’янського бюро правової допомоги Леонід Кропліс провів особистий прийом громадян.
Директор Регіонального центру надав присутнім роз яснення щодо порядку отримання земельної ділянки учасникам АТО для ведення особистого селянського господарства, щодо вирішення питання судового спору з комерційним банком про сплату боргу, розповів про пільги при працевлаштуванні учасників АТО та торкнувся інших соціальних питань.

Детальніше...

   
   

Важливо  

mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


fla2


infograf

   

Соціальна реклама  


   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2016 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua