Оперативна інформація  

amzs


info


p1eremishcheni


site reg

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна тут  

opros

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Квітень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокати Кіровоградщини набували нового досвіду у Регіональному центрі

Деталі
0121 квітня 2017 року у приміщенні Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області  адвокат системи БВПД  Оксана Сьора  та адвокат Денис Лінчевський провели для колег – адвокатів навчальний захід, присвячений питанням комунікації з клієнтом.  
         Під час заходу Леонід Кропліс, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області виступив з вітальним словом та закликав адвокатів приєднуватись до системи безоплатної правової допомоги, а також представив присутнім виконуючого обов’язки директора Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Станіслава Березніченка.

Детальніше...

Опіка та піклування над дітьми: що важливо знати

Деталі
thumb 403988 news mДо Новгородківського бюро правової допомоги звернулась місцева жителька за роз’ясненням законодавства щодо опіки над дитиною.
Працівники бюро правової допомоги надали консультацію і вичерпне роз’яснення як вчинити такий правочин.
Опіка та піклування встановлюється з метою забезпечення особистих немайнових і майнових прав та інтересів малолітніх та неповнолітніх осіб; над дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування, і є однією з сімейних форм влаштування таких дітей (поряд з усиновленням, влаштуванням у прийомну сім’ю чи дитячий будинок сімейного типу).
Опіка встановлюється над дитиною, яка не досягла чотирнадцяти років, піклування - над дитиною у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років.

Детальніше...

У системі БПД відтепер доступне дистанційне навчання для фахівців, які працюють з клієнтами

Деталі
Із 18 квітня 2017 року в системі безоплатної правової допомоги в Україні запроваджено дистанційний навчальний курс «Робота з клієнтом», який розроблено на основі практики надання БПД та реальних потреб у навчанні, досліджених у результаті опитування фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Курс розроблено насамперед для працівників бюро правової допомоги та відділів правової інформації та консультацій місцевих центрів. Разом із тим, навчання доступне й іншим працівникам системи БПД та усім фахівцям поза системою, які працюють із людьми та/або цікавляться питаннями надання послуг, орієнтованих на потреби клієнтів.
Дистанційний курс «Робота з клієнтом», створений у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

Детальніше...

Відверта розмова зі студентами про те, як захистити себе або своїх близьких від насилля в сім’ї

Деталі
 0111 квітня 2017 року, співробітники Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели навчально-виховну лекцію для трьох груп студентів Олександрійського училища культури на тему «Насильство в сім’ї: його види та попередження».
У заході взяли участь – Володимир Світановський, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з субєктами надання БППД та  Анна Лунга, головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД, а також студенти факультетів «Бібліотечна справа», «Менеджмент соціокультурної діяльності» та «Декоративне мистецтво, образотворче мистецтво реставрації, хореографія».

Детальніше...

«Центри безоплатної правової допомоги – це центри справедливості», – клієнтка системи БПД

Деталі
Таку думку висловила учора, 11 квітня, клієнтка Бобринецького бюро правової допомоги Ніна Соломаха під час прес-конференції директора Координаційного центру з надання правової допомоги Андрія Вишневського для представників ЗМІ у Кропивницькому.
Цей захід став останнім в рамках робочого відрядження Андрія Вишневського на Кіровоградщину, та відбувся він у Кіровоградській ОДА за участі клієнтів системи безоплатної правової допомоги, які отримали послуги у місцевих центрах та бюро правової допомоги в області.
Під час прес-конференції Андрій Вишневський розповів про те, що система безоплатної правової допомоги працює уже п’ятий рік і вона досить розгалужена. На Кіровоградщині є чотири центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (Регіональний центр у м. Кропивницький, Голованівський місцевий центр, Кіровоградський місцевий центр, Олександрійський місцевий центр) та 18 бюро правової допомоги у всіх районах області. Ці центри забезпечують надання необхідної правової допомоги мешканцям області у кримінальних справах, цивільних та адміністративних судових спорах, а також свідкам та потерпілим у кримінальних провадженнях.

Детальніше...

«Знаю, захищаю, реалізовую своє право» – молоді у Кропивницькому розповіли про їх права

Деталі
11 квітня під час свого робочого візиту до Кропивницького директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський зустрівся з учнівською та студентською молоддю на правовому форумі «Знаю, захищаю, реалізовую своє право». Учасниками зустрічі стали близько 300-т молодих кропивничан.
Правовий форум відкрили – директор Координаційного центру з надання правової допомоги Андрій Вишневський, начальник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Вадим Гуцул, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Володимир Таборанський.
У вітальному слові Андрій Вишневський зауважив, що одним з основних напрямів роботи системи безоплатної правової допомоги в Україні є правопросвітництво. Серед найголовніших його аспектів – робота із молоддю з тим, аби прищеплювати молодим українцям культуру поваги до права, розуміння своїх прав та їх реалізації, звичку вирішувати свої проблемні життєві питання у правовий спосіб.

Детальніше...

   
   

Важливо  

career


mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


fla2


infograf

   

Соціальна реклама  


   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2017 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua