Оперативна інформація  

info


shesterni


p1eremishcheni


site reg

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Серпень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   

Привітання

Деталі
Команда системи безоплатної вторинної правової допомогиу Кіровоградській області вітає з Днем народження головного спеціаліста відділу організації надання БВПД Яременка Андрія Миколайовича!
 
Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині,
Щоб радісний настрій у серці не згас,
Все світле і гарне, що треба людині,
Нехай неодмінно приходить до Вас!
Хай щастя приходить і ллється рікою,
Хай горе обходить завжди стороною,
Хай доля дарує Вам довгі літа,
А в серці завжди хай живе доброта!

1213

Мобільний консультаційний пункт для учасників АТО в дії

Деталі
P724084618 серпня 2016 року в приміщенні  районного військового комісаріату працював мобільний консультаційний пункт для учасників бойових дій та бійців АТО Новоархангельського району.
Роботу консультаційного пункту забезпечували фахівці Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Лісовий, Михайло Коломійчук, Микола Рудий та Михайло Філіпенко.
Звертаючись до військовослужбовців, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Олександр Лісовий нагадав, які саме права та гарантії мають ветерани війни, учасники бойових дій, бійці АТО та члени сімей загиблих військовослужбовців. Зокрема, право на безоплатну вторинну правову допомогу мають особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветерана війни та гарантії їх соціального захисту». Олександр Лісовий детально розяснив, яким чином можна звернутись до місцевого центру та які документи необхідно при цьому подати. 

Детальніше...

Що робити в разі необхідності заміни товару неналежної якості

Деталі
Spozhivach-maye-pravoДо Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка О. з питанням щодо порядку та особливостей заміни товару неналежної якості.
З цього питання, фахівці місцевого центру надали наступні роз’яснення.
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків покупець (відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів») в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:
1) пропорційного зменшення ціни;
2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:
1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;
2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар.
Важливо, що вищезазначені вимоги повинні бути пред’явлені протягом гарантійного строку чи строку придатності товару. Якщо ж такі строки не встановлені, то відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», – термін позовної давності є гарантійним терміном, який встановлює виробник. Якщо гарантійний термін виробником не встановлено, то діє загальне правило: 2 роки з моменту придбання товару.

Детальніше...

Працівники системи БПД допомогли внутрішньо переміщеній особі встановити факт народження дитини

Деталі
85221 червня 2016 року до Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Р., що має статус внутрішньо переміщеної особи та потребує допомоги щодо встановлення факту народження дитини, а також отримання свідоцтва про її народження.
Як пояснила громадянка Р. працівникам Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, доньку вона народила в червні  2015 року по місцю проживання, на тимчасово окупованій території в м. Краснодон Луганської області. На час пологів жінка не перебувала у шлюбі та не мала змоги отримати медичне свідоцтво про народження дитини, оскільки народжувала передчасно під час обстрілу. До лікарні породілля не зверталась, а після пологів одразу переїхала до родичів в м. Олександрію Кіровоградської області.
Начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Олександрійського місцевого центру Валерій Боровський підготував та подав до Олександрійського міськрайонного суду  Кіровоградської області – заяву про встановлення факту народження дитини в порядку ст. 257-1 ЦПК України.
За результатами розгляду справи 29 червня 2016 року Олександрійським міськрайонним судом  Кіровоградської області у справі № 398/2130/16-ц було прийнято рішення про задоволення заяви.

Детальніше...

Дистанційний пункт консультування продовжує свою роботу у Кіровоградському обласному госпіталі для інвалідів війни

Деталі
7899 серпня 2016 року в приміщенні Кіровоградського обласного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни відбулосьвиїзне консультування громадян, які перебувають на лікуванні.
Людей, які перебувають на лікуванні у цьому медичному закладі, консультували фахівці Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: Тетяна Батранюк, директор центру, Станіслав Березніченко, заступник начальника відділу попередньої роботи з клієнтами, Тетяна Тур, в.о. начальника відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, а також Ганна Колєва, керівник Громадської організації “Центр медико-психологічної реабілітації “КОМ-ПАС”.
Тетяна Батранюк нагадала присутнім про те, що з 1 липня 2015 року розпочав свою роботу Кіровоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який обслуговує мешканців Кіровоградського, Новгородківського, Новомиргородського, Компаніївського та Устинівського районів, уточнивши, які послуги можна отримати, звернувшись до центру. Зокрема, це такі види правових послуг, як захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на таку допомогу в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру, а також консультації з тих чи інших правових питань.

Детальніше...

   
   

Важливо  

mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


fla2


infograf

   

Соціальна реклама  


   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2016 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua