Оперативна інформація  

logo op ukr


amzs


info


p1eremishcheni


site reg

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна тут  

opros

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Червень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Представники системи БПД допомогли клієнтці усунути перешкоди у користуванні власним житлом

Деталі
01Адвокат системи безоплатної правової допомоги Ірина Бондаренко допомогла громадянці Р. у складенні позовної заяви щодо усунення перешкод в користуванні майном шляхом примусового виселення. В свою чергу, Денис Ніколаєнко, начальник Бобринецького бюро правової допомоги захистив інтереси клієнтки у суді.
9 березня 2017 року, до Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка Р. з проханням надати правову допомогу щодо складання позовної заяви про усунення перешкод в користуванні майном та примусове виселення.
Цього ж дня, для надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнтці Голованівським місцевим центром з надання БВПД було призначено адвоката Ірину Бондаренко (доручення №104 від 09.03.2017 р.).

Детальніше...

У Кропивницькому обговорили аспекти співпраці центрів з надання БВПД та відділів пробації

Деталі
0121 червня 2017 року, у ході робочої зустрічі, відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області та Кропивницьким міським відділом з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
Документ підписали директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області Леонід Кропліс та начальник сектору Кропивницького міського відділу з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Владислав Музика.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №25

Деталі

Вийшов 25-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж травня-червня 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №25

further Детальніше ...

Захист прав внутрішньо переміщених осіб – один з основних напрямків діяльності системи БВПД

Деталі
0716 червня 2017 року, фахівці Новгородківського бюро правової допомоги взяли участь у відкритті гуртожитку для громадян, переселених з тимчасово окупованих територій, який був реконструйований у рамках реалізації проекту Європейського Союзу “Побудуємо майбутнє разом”.
На заході були присутні – голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова Кіровоградської обласної ради – співголова Наглядової ради з реалізації проекту Олександр Чорноіваненко, керівник проекту Валерій Кальченко, селищний голова смт Новгородки Олександр Сириця, в. о. начальника Новгородківського бюро правової допомоги Андрій Крижановський, жителі міста, а також мешканці 128 сімей, які вимушені були переїхати на Кіровоградщину зі сходу країни та безпосередньо проживатимуть у гуртожитку.

Детальніше...

Фахівець бюро правової допомоги довів у суді відсутність у свого клієнта кредитної заборгованості перед банком

Деталі
04Начальник Олександрівського бюро правової допомоги Олександр Чорний захистив інтереси клієнта від сплати заборгованості по банківському кредиту в зв’язку зі спливом строку позовної давності.
7 жовтня 2016 року до Олександрівського бюро правової допомоги звернувся громадянин П. з проханням надати йому правову допомогу у зв’язку з тим, що відносно нього ПАТ «Акцент-Банк» подав позов до суду про стягнення з нього кредитної заборгованості.
Представляти інтереси клієнта в суді по цивільній справі було доручено начальнику Олександрівського бюро правової допомоги Івану Чорному  (довіреність Олександрійського місцевого центру з надання БВПД № 57 від 21.10.2016 р.)

Детальніше...

Директор Регіонального центру відвідав Компаніївське бюро правової допомоги

Деталі
0116 червня 2017 року, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області Леонід Кропліс з робочим візитом перебував у Компаніївці. У рамках відрядження він ознайомився з роботою Компаніївського бюро правової допомоги та провів особистий прийом громадян.
Під час перебування у Компаніївці Леонід Кропліс, разом з в.о. директора Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Станіславом Березніченком, начальником відділу підтримки та розвитку інфраструктури Сергієм Ткаченком та в.о. начальника Компаніївського бюро правової допомоги Тетяною Гольфіндер провели робочу зустріч з Вадимом Спіктаренком, головою Компаніївської районної ради щодо питання прийняття  в районі «Програми безоплатної правової допомоги населенню».
Метою даної програми є розроблення та здійснення комплексу заходів правового, організаційного та економічного характеру, спрямованих на забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги осіб, які мають на неї конституційне право і потребують такої допомоги.

Детальніше...

   
   

Важливо  

career


mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


fla2


infograf

   

Соціальна реклама  


   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2017 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua