Оперативна інформація  

logo op ukr


amzs


YMP fullsize distr


info


p1eremishcheni


site reg

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна тут  

opros

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

   

Кропивницькі школярі дізналися як отримати ID-картки

Деталі
0622 березня 2018 року, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», фахівчині відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Морозова та Катерина Полоз провели правопросвітницький захід для школярів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 міста Кропивницького.
У просвітницькій лекції взяли участь учні 7-х класів навчального закладу. Полоз Катерина, головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги розповіла про можливість отримати безоплатну правову допомогу, про кримінальну та адміністративну відповідальність та основні аспекти правопросвітницького проекту « Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

Фахівчині системи БПД навчали школярів як правильно поводитись з представниками поліції

Деталі
01Сьогодні, 22 березня 2018 року, в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО», фахівчині Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області – заступниця директора Олена Шишкарьова та начальниця відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Ольга Салоїд провели правопросвітницький захід для старшокласників загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16.
Олена Шишкарьова розповіла учням про сервіси, які можна отримати у центрах безоплатної вторинної правової допомоги на Кіровоградщині та розяснила порядок призначення адвоката, послуги якого оплачує держава.

Детальніше...

Про перспективи розвитку юридичного клінічного руху говорили у Кропивницькому

Деталі
0120 березня 2018 року, спеціалісти Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  долучилися до роботи регіонального круглого столу "Перспективи розвитку юридичного клінічного руху на Кіровоградщині". Захід відбувся у приміщенні Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
Роботу круглого столу організували студенти-кліністи Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка на чолі з Валентиною Владимировою, доцентом кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права, кандидатом педагогічних наук, доцентом, доктором філософії.

Детальніше...

Пенсійна реформа в дії

Деталі
01Сьогодні, юристам та адвокатам, які співпрацюють з центрами безоплатної вторинної правової допомоги Кіровоградщини, досить часто доводиться роз’яснювати клієнтам центрів новації у пенсійному законодавстві, адже громадяни прагнуть зрозуміти, чого чекати від змін та як правильно подбати про свій матеріальний стан у майбутньому.
В ефірі радіопередачі «Час реформ», Оксана Сьора,  член кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Кіровоградської області, тренер-модератор, адвокат, роз’яснила слухачам основні зміни та аспекти пенсійної реформи.
Пані, Оксано, чи Вам, як адвокатові доводиться стикатися з питанням пенсійної реформи і взагалі з питанням нарахування пенсій. Що цікавить людей?

Детальніше...

«Кредитні канікули», або як отримати відстрочку по кредиту?

Деталі
01Взяли кредит і потрапили в непередбачені та надзвичайні життєві обставини (це може бути ремонт, народження дитини, витрати на лікування близьких, втрата роботи). Не варто впадати в паніку, побоюючись майбутнього прострочення по взятому кредиту. Скористайтеся послугою «кредитні канікули». Консультацію з даного приводу надає начальник Вільшанського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання БВПД Анастасія Повар.
«Кредитними канікулами» можуть скористатися люди, що потрапили в складну життєву ситуацію, коли доходів не вистачає на погашення кредиту, а також люди, які потрапили в непередбачені та надзвичайні обставини, такі як пожежа, хвороба, необхідність термінового переїзду та інше. Така можливість може бути реальною, якщо в кредитному договорі з банком такий пункт був заздалегідь обговорений. Беріть всі необхідні документи і йдіть в банк. Якщо вас звільнили, то знадобиться трудова книжка з відміткою про звільнення. А якщо затримують або знизили заробітну плату, то потрібно довідку з бухгалтерії. З цими документами вам потрібно потрапити до керівника кредитного відділу. При зустрічі поясніть всю ситуацію, що склалася фахівцеві і висловіть свої пропозиції щодо умов кредитного договору. Після узгодження нових умов договору, вам потрібно буде написати заяву на надання відстрочки платежу або «кредитних канікул». Таке рішення вигідно і для банку, адже краще йому піти вам на зустріч, ніж посилювати ситуацію, отримуючи ще один прострочений кредит на балансі, який, можливо, вже ніколи не буде погашений.

Детальніше...

Правове навчання студентів: алгоритм самостійного захисту своїх прав у випадку домашнього насильства

Деталі
01У рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», 16 березня 2018 року, начальник відділу правової інформації та консультацій Юлія Гула та головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Катерина Полоз Кропивницького місцевого центру з надання БВПД провели правопросвітницький семінар для студентів Центральноукраїнського національного технічного університету.
Катерина Полоз розповіла присутнім про основні функції центрів системи безоплатної правової допомоги та пояснила, чим відрізняється первинна правова допомога від вторинної; а також наголосила про успішні приклади системи у забезпеченні захисту і представництва інтересів в судах та наданні правової інформації та консультацій.

Детальніше...

   
   

Важливо  

career


mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


fla2


infograf

   

Соціальна реклама  


   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2018 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua