Оперативна інформація  

amzs


info


p1eremishcheni


site reg

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна тут  

opros

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокат з Кіровоградщини допоміг клієнтці відстояти своє законне право на квартиру

Деталі
01Адвокат Геннадій Савченко допоміг клієнтці в судовому порядку визнати право власності на квартиру в порядку спадкування за заповітом.
17 лютого 2016 року, до Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Ч. з проханням допомогти у вирішенні питання про визнання права власності на житло.
Для надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнтці 18.02.2016 року дорученням № 40 Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було призначено адвоката Геннадія Савченка.
Ознайомившись з матеріалами справи, адвокат з’ясував, що в квітні місяці 2011 року бабуся громадянки Ч. склала заповіт, відповідно до якого клієнтка та її брат в рівних частках отримували все її майно.

Детальніше...

Право працівників на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом

Деталі
01До Світловодського бюро правової допомоги звернулося 40 громадян з проханням надати правові роз’яснення щодо стягнення заробітної плати з підприємства. З цього питання консультує Алла Мірошник, заступник начальника Світловодського бюро правової допомоги Олександрійського місцевого центру з надання БВПД.
Відповідно до ст. 43 Конституції України, право працівників на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. Працівник має право на оплату своєї праці на підставі укладеного трудового договору (ст. 21 КЗпП України).
Оплата праці працівників підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, здійснюється в першочерговому порядку; своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їхньої черговості (ст. 97 Кодексу законів про працю України (КЗпП) та ст. 15 і 24 Закону України «Про оплату праці»).
Заробітна плата повинна виплачуватися працівникові регулярно в робочі дні в строки, встановлені в колективному договорі, не рідше двох разів на місяць і не більше як через 16 календарних днів.
Якщо день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, заробітна плата виплачується напередодні.

Детальніше...

Як протидіяти рейдерству: покрокова інструкція

Деталі
01На Кіровоградщині останнім часом досить поширеною є проблема рейдерства. Від рейдерських захватів вже постраждали жителі Вільшанського, Маловисківського, Голованівського, Благовіщенського районів. З цього питання консультує Руслан Наконечний, заступник начальника Гайворонського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
У зв’язку із спрощенням процедури реєстрації прав на нерухомість та реєстрації бізнесу, кількість випадків рейдерського захоплення бізнесу чи активів підприємства в останні роки значно зросла. Не виключення й аграрний сектор. Розглянемо найпопулярніші рейдерські схеми, які використовуються в аграрному секторі.

Детальніше...

Про завдання центрів з надання БВПД, говорили у центрах зайнятості Кіровоградщини

Деталі
01У рамках співпраці центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та  центрів зайнятості  Кіровоградщини, фахівці системи безоплатної правової допомоги активно проводять інформаційні заходи, спрямовані на підвищення рівня правової обізнаності населення щодо захисту їхніх прав.
Нагадаємо, 17 листопада минулого року, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області та Кіровоградський обласний центр зайнятості об’єднали зусилля з метою забезпечення для громадян доступу до безоплатної правової допомоги, підписавши Меморандум про співпрацю.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск № 21

Деталі

Didest 2Вийшов 21-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У черговому випуску дайджесту - про важливі події із «життя» системи безоплатної правової допомоги: підсумки та плани на майбутнє, розвиток надання правової допомоги і контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів, новини партнерів, медіадайджест та ін.

further Детальніше...

Про допомогу постраждалим від рейдерського захвату земельних ділянок, говорили у Благовіщенську

Деталі
0131 січня 2017 року, в приміщенні районної державної адміністрації м. Благовіщенське, відбулася робоча зустріч з питань врегулювання конфліктних ситуацій, пов’язаних із захистом прав на оренду земельних ділянок власників земельних паїв та виїзний прийом громадян в приміщенні сільської ради с. Данилова Балка Благовіщенського району.
У заходах взяли участь фахівці Голованівського місцевого центру з надання БВПД – Олена Горщак, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами та Наталія Радоуцька, головний спеціаліст Благовіщенського бюро правової допомоги.
Також на робочій зустрічі були присутніми Андрій Коломійцев, заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації, В’ячеслав Зосим, голова Благовіщенської райдержадміністрації, Олег Потьомкін, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, Ігор Яковлєв, начальник Благовіщенської місцевої поліції, Віталій Секмедін, начальник відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Детальніше...

   
   

Важливо  

career


mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


fla2


infograf

   

Соціальна реклама  


   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2017 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua