Оперативна інформація  

logo op ukr


amzs


YMP fullsize distr


info


p1eremishcheni


site reg

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна тут  

opros

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

До уваги адвокатів Кіровоградської області!!!

38770633 2228167470738453 7335772719587262464 nФінансування оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які працюють за контрактами на поточний місяць становить 3,593 млн грн.
Просимо адвокатів активізувати роботу з надання актів до відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку для оплати послуг та відшкодування витрат.

Зміни в структурі складання позовної заяви до суду проаналізували в Петрово

Деталі
04Основні зміни в процесуальному законодавстві України щодо складання позовних заяв до суду, з метою ефективного надання безоплатної вторинної правової допомоги, проаналізували під час правопросвітницького семінару начальник Петрівського бюро правової допомоги Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Юрій Турбаєвський з працівниками канцелярії та помічниками суддів Петрівського районного суду Кіровоградської області.
Під час обговорення, Юрій Турбаєвський зазначив, що кожен позов є індивідуальним та ґрунтується на конкретних фактичних обставинах справи. Але, разом із тим, кожна позовна заява повинна відповідати основним процесуальним вимогам.

Детальніше...

На варті прав дітей: виїзне консультування в дитячому будинку сімейного типу

Деталі
03Сьогодні актуальною стає проблема зростання правопорушень серед молоді. Часто діти і підлітки думають, що за скоєний ними злочин ніякої відповідальності не буде, адже вони ще неповнолітні. Тому, на запрошення вихователя дитячого будинку сімейного типу сім’ї Брик, фахівчиня Новгородківського бюро правової допомоги Наталія Ліцевич, на реальних життєвих прикладах, роз’яснила дітям наслідки скоєння правопорушень.
Наталія Ліцевич поінформувала дітей про юридичну відповідальність неповнолітніх; про види та заходи виховного характеру, які застосовуються до неповнолітніх у разі вчинення злочину. Окрім того, розповіла про можливість застосування покарання за вчинене протиправне діяння, про цивільну відповідальність за завдану майнову шкоду та накладення адміністративного стягнення у разі вчинення адміністративного проступку.

Детальніше...

Захист прав дітей в пріоритеті системи безоплатної правової допомоги

Деталі
01На яку допомогу можуть розраховувати діти у місцевих центрах та бюро правової допомоги; чому важливо не мовчати про випадки насильства роз’яснили, 14 серпня 2018 року, фахівці Новоархангельського бюро правової допомоги Голованівського місцевого центру з надання БВПД дітям, які відпочивають в дитячому оздоровчому таборі «Бригантина».
«У кожної людини, як у дорослої так і у дитини, є права. Однак права дітей відрізняються від прав дорослих. У дітей менше можливостей захистити самих себе: вони більш вразливі, сильніше залежать від опіки старших. Тому і права дітей у чомусь ширші та значніші, ніж права дорослого», – наголосив Михайло Філіпенко.

Детальніше...

Про нові правила отримання житлової субсидії говорили у Світловодську

Деталі
04Основні зміни та аспекти внесені до порядку надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг населенню, а також налагодження співпраці у вирішенні проблемних питань, обговорили начальник Світловодського бюро правової допомоги Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Алла Мирошник та працівники Управління соціального захисту населення Світловодської районної державної адміністрації.

Детальніше...

В Олександрії дискутували про недопустимість порушення прав людини

Деталі
01Про те, як забезпечити захист прав людини на особисту недоторканність, гідні умови життя, самовизначення, освіту, працю говорили олександрійці, 12 серпня 2018 року, під час презентації фільму «Абетка» у кіноклубі «DOKUDAYS UA «Канікули з користю».
Перед переглядом фільму, модераторами транслювались окремі кадри з фільму, аби спонукати глядачів поміркувати, які основні права героїні були порушені.

Детальніше...

   
   

Важливо  

career


mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


fla2


infograf


1pracia

   

Соціальна реклама  


   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2018 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua