Оперативна інформація  

info


site reg


YMP fullsize distr
 
   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі

   

Попередження мобільного шахрайства: основні схеми та способи їх уникнення обговорили в Олександрії

Деталі
01Проблема вчинення злочинів через мережу інтернет з кожним роком набирає обертів.
Ситуації шахрайства, пов’язані з дзвінком або sms-повідомленням від працівника неіснуючого банку, з метою незаконного отримання персональних даних або даних банківської картки, афери про надзвичайну ситуацію з рідними, вітання з неіснуючим виграшем та покупки через інтернет-магазини за попередньою оплатою, все частіше зустрічаються у повсякденному житті.
Як розпізнати шахрая та яких правил безпеки варто дотримуватися, щоб не потрапити на гачок злочинця дізналися студенти Олександрійського коледжу культури і мистецтв від фахівчинь системи безоплатної правової допомоги Кіровоградщини та працівників Олександрійського відділу поліції під час правопросвітницького заходу.

Детальніше...

Фахівці Голованівського місцевого центру святкували всеукраїнський день безоплатної правової допомоги з молоддю району

Деталі
201Про послуги, які можна отримати у центрах безоплатної вторинної правової допомоги, про доступ до єдиної бази правових консультацій WikiLegalAid та успішні кейси захисту прав дітей йшлося під час зустрічі учнів Голованівського ліцею ім. Т. Г. Шевченка з фахівцями Голованівського місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

Взаємодія системи безоплатної правової допомоги та партнерів – запорука ефективного надання правової допомоги

Деталі
01Про об’єднання зусиль в напрямі захисту прав людини, розвиток партнерства, перенаправлення клієнтів до центрів безоплатної правової допомоги, проведення спільних правопросвітницьких заходів, поширення прикладів успішного захисту прав клієнтів центрів БВПД Кіровоградщини йшлося 10 грудня, у Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, під час спілкування представників громадських організацій, лідерів громадської думки, адвокатів та клієнтів із заступницею директора Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області Оленою Шишкарьовою.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи БПД – листопад 2019 року

Деталі

Вийшов черговий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

Переглянути випуск

У випуску – огляд найважливіших новин системи БПД упродовж листопада 2019 року. Впродовж місяця менеджмент системи БПД формував напрями розвитку правової допомоги у 2020 році з урахуванням регіональних особливостей, орієнтуючись на пріоритетні завдання Уряду. Напрацювання були представлені на підсумковій стратегічній сесії керівного складу регіональних та місцевих центрів з надання БВПД. Команда Координаційного центру з надання правової допомоги відвідала Дніпро, Харків, Львів, Одеса та Київ, аби дізнатися про регіональні особливості БПД. Мільйонний дзвінок зафіксувала 26 листопада операторка єдиного всеукраїнського контакт-центру системи безоплатної правової допомоги Анастасія Мельник у Чернівцях. Земельні радники у громадах, юристи з земельних правовідносин, розділ консультацій з земельних питань для WikiLegalAid, дослідження правових потреб громад – це та багато іншого запроваджується у системі БПД. Кабінет Міністрів України прийняв зміни до Порядку оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. У Печерському районі Києва відкрито бюро правової допомогиУ Верховній Раді пройшла фотовиставка «Правова допомога поруч». У Черкасах планується створити громадський центр правосуддя. Як працює система БПД на Тернопільщині. Ці та інші новини, а також інформація з регіонів – у листопадовому дайджесті.

Переглянути цей випуск, а також попередні випуски інформаційного дайджесту – у відкритому доступі до перегляду та завантаження на сайті Координаційного центру у розділі «Інформаційний дайджест».

Приємного читання!

Уроки з юристами: у Кропивницькому учнів навчають захищати свої права

Деталі
01Як отримати юридичну пораду та допомогу? Як знайти найближчий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги? Як користуватися інформаційною базою правових консультацій WikiLegalAid? На ці запитання отримали відповіді школярі під час уроку з юристами системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Працівникам заводу «Гідросила» розповіли про безоплатну правову допомогу як інструмент захисту своїх прав

Деталі
01Про аспекти діяльності системи безоплатної правової допомоги, правові послуги, які надають центри безоплатної вторинної правової допомоги Кіровоградщини роз’яснили фахівчині Регіонального центру з надання БВПД у Кіровоградській області працівникам заводу «Гідросила».

Детальніше...

   

Адвокатам  

Advocats

   

Важливо  

 

logodagest


mpk2


x radio


DNA 219x116


infograf


 

1pracia

   

Законодавство України  

   

   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   
© 2014-2019 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua