Оперативна інформація  

logo op ukr


amzs


YMP fullsize distr


info


p1eremishcheni


site reg

   

Оцінити послуги з реєстрації та перереєстрації громадських організацій можна тут  

opros

   

Корисні посилання  

   

justquestions

   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів системи БПД взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2018 року.

Навчання проводиться за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Комунікаційні навички допоможуть поліпшити інформування громадян про правову допомогу в Україні

Деталі

Директори Регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) з усіх областей України мали нагоду покращити знання з публічної комунікації та інформування громадян про можливості, які надає система безоплатної правової допомоги.

Дводенні тренінги стали можливими завдяки українсько-канадському проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Оптимізовано систему оплати послуг адвокатів з надання БВПД

Деталі

Постановою Уряду від 20 червня 2018 року №511 удосконалено механізм обчислення розміру винагороди, відшкодування витрат та їх виплати адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Відповідні зміни внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року № 465 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу».

Детальніше...

В Олександрії дискутували про наслідки батьківської байдужості

Деталі
01Як правильно формувати навички у виявленні причин проблеми у спілкуванні дітей і батьків, як не допустити відчуття самотності дитини в родині та як захистити себе від насилля в сім’ї, дискутували олександрійці під час презентації фільму «Дотик», яка відбулась 8 липня 2018 року.
Модераторами заходу виступили – Анна Лунга-Лягуша, інтегратор Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Світлана Михайленко, в.о. начальника відділу освіти Олександрійської районної державної адміністрації. Презентація фільму була організована Анною Орловською, керівником кіноклубу «DOKUDAYS UA «Канікули з користю».

Детальніше...

У Кропивницькому відбувся флешмоб проти насильства та торгівлі людьми

Деталі
01Як протидіяти насильству та торгівлі людьми дізнались кропивничани та гості міста під час правового флешмобу, який провели, 5 липня 2018 року, фахівці Кропивницького місцевого центру з надання БВПД.
Під час правового флешмобу фахівці місцевого центру інформували жителів міста як реагувати на випадки насильства в сім’ї та як попередити торгівлю людьми.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №36

Деталі

Вийшов 36-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж червня 2018 року: про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, головні події та підсумки, а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД, новини партнерів, випуски програм циклу «Гена Справедливості».

Переглянути випуск №36

Детальніше...

   
   

Важливо  

career


mpk2


 

x radio


DNA 219x116


ATO


fla2


infograf


1pracia

   

Соціальна реклама  


   

Ми у соціальних мережах  

face youtube google
   

Адвокатам  

Advocats

   
© 2014-2018 Кіровоградський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua